Het medische team bestaat uit 12 intensivisten en een vast team van 4 physician assistants en 4-5 A(N)IOS intensive care. We hebben 10-14 beademingsbedden en maken gebruik van veel technische ondersteuning om meer inzicht in het ziektebeeld van de patiënt te krijgen. Denk hierbij aan bepaalde vormen van nierfunctie vervangende therapie, verschillende beademingsvormen, echo en hemodynamische tools.
Als je als ANIOS bij ons komt werken, wordt er samen met jou en één van de opleiders een persoonlijk ontwikkelplan opgesteld om zo jouw ontwikkeldoelen en jouw plannen voor de toekomst helder te krijgen en je hierin te begeleiden. Een ANIOS-schap bij ons is leerrijke ervaring waarbij je je, mede dankzij onze intensieve begeleiding op diverse vlakken van het medisch vak verder kan ontwikkelen. Een ANIOS-schap bij ons is een bewezen goede voorbereiding voor diverse vervolgtrajecten in je verdere medische carrière.
Vijftig procent van onze ANIOS stroomt door naar een opleidingsplek vanaf het ANIOS-schap IC.
Door de intensieve samenwerking met verpleegkundigen, epidemiologen, paramedici en andere specialisaties worden regelmatig nieuwe ontwikkelingen geïnitieerd en zijn we actief bezig met diverse wetenschappelijke onderzoeken op zowel nationaal als internationaal niveau, waar in goed overleg een mogelijkheid bestaat in te participeren.
Claudia Egas (ANIOS IC): ‘Bij de intensive care in Apeldoorn kom je in een gezellig en gedreven team terecht die het beste in elkaar naar boven probeert te halen. De belangrijkste eigenschappen van deze werkplek is de laagdrempelige supervisie, de relatieve zelfstandigheid die je kunt krijgen, de mogelijkheid tot wetenschappelijk onderzoek en de betrokkenheid en inzet om jouw toekomstdroom, waar dan ook, waar te maken.’
Annemarije Braber (opleider IC): ‘Niets mooier dan een individu te zien opbloeien in de rol als ANIOS Intensive Care met een helder plan voor de toekomst, waarbij gebleken is dat de toekomst alle kanten op kan gaan: van opleiding tot anesthesioloog, huisarts of SEH-arts, arts-onderzoeker en zelfs opleiding tot Forensisch geneeskundige!’
Eva-Willemijn Akkerman, Charel Ensink, Alke Dalhuisen (Physician Assistants IC): ‘We zijn een hecht team PA’s die samen met de ANIOS voor de beste IC-zorg willen gaan. De gemêleerde groep draagt bij aan een mooi leerklimaat waarin we elkaar op positieve manier uitdagen. Als groep hebben we het erg gezellig, wat heeft geresulteerd in langbestaande contacten, ook jaren na vertrek naar een andere werkplek.’
Heeft dit alles jouw interesse gewekt, schrijf een leuke brief.
Het sollicitatieproces. Zo verloopt het solliciteren via Gelre ziekenhuizen.
Gelre ziekenhuizen is een topklinisch STZ-ziekenhuis dat bouwt aan de toekomst. We onderscheiden ons door de voorhoede positie te kiezen met patiëntgericht wetenschappelijk onderzoek, topklinische zorg en het opleiden van zorgprofessionals. Bij ons krijg je de ruimte om je te ontwikkelen. Wat ons kenmerkt zijn korte lijnen in de samenwerking, de prettige leer- en werkomgeving en open en gemoedelijke sfeer. Met meer dan 3.100 betrokken collega’s zetten wij ons elke dag in om patiënten persoonlijke en hoogwaardige medisch specialistische zorg te bieden. Vanuit onze kernwaarden persoonlijk, verbindend, energiek en ondernemend maken we het verschil voor onze patiënten én voor elkaar.
Kom dan naar Gelre en ervaar zelf wat de kracht van samen betekent. We hebben ziekenhuislocaties in Apeldoorn en Zutphen, buitenpoliklinieken in Epe en Lochem en een Diagnostisch Centrum in Apeldoorn.